Zdrowie Ze świata firm

Mosbito Baby – na komary i meszki dla dzieci

Ochrona najmłodszych, zwłaszcza niemowląt przed komarami i meszkami nie jest łatwa. Większość dostępnych środków jest zbyt drażniąca, by stosować je na skórę dziecka. Szukając odpowiedniego produktu warto zwrócić uwagę na nowość w gamie Mosbito – emulsję ochronną na skórę dla dzieci Mosbito Baby. Wielu rodziców zna już

Teaser

Ochrona najmłodszych, zwłaszcza niemowląt przed komarami i meszkami nie jest łatwa. Większość dostępnych środków jest zbyt drażniąca, by stosować je na skórę dziecka. Szukając odpowiedniego produktu warto zwrócić uwagę na nowość w gamie Mosbito – emulsję ochronną na skórę dla dzieci Mosbito Baby.

Wielu rodziców zna już dobrze produkty przeciw komarom Mosbito. Są one delikatne, ponieważ są oparte tylko na naturalnych składnikach roślinnych. Mają przyjemny zapach, są praktyczne, a przede wszystkim skuteczne. Nowością w tym sezonie jest specjalny środek przygotowany z myślą o najmłodszych – emulsja ochronna na skórę Mosbito Baby. Co ważne emulsja chroni przed ukąszeniami nie tylko komarów, ale także meszek.

Pamiętajmy, że tylko niektóre odstraszacze na komary dostępne na rynku można stosować u dzieci. Odradza się stosowanie u najmłodszych repelentów zawierających substancję chemiczną DEET, mogącą wywoływać podrażnienia i uczulenia, także źle wpływającą na układ nerwowy.

Gdy kupujemy preparat na komary dla swojego dziecka, należy zwrócić uwagę, od jakiego wieku można go stosować. – radzi Aneta Domka-Hołub opiekun Klienta w sklepie z artykułami dla niemowląt i małych dzieci Kidy.pl – Polecam emulsję Mosbito Baby ponieważ można ją stosować na skórę już półrocznego maluszka. Produkt nie zawiera DEET, barwników ani parabenów i jest hipoalergiczny, toteż nadaje się także do skóry szczególnie wrażliwej  ze skłonnością do uczuleń i podrażnień.”

Wśród gamy łagodnych i naturalnych produktów Mosbito, które ochronią dzieci przed komarami polecane są również Mosbito opaski odstraszające komary. Można je zakładać na nadgarstek starszym dzieciom. Innym ciekawym rozwiązaniem w walce z insektami są Mosbito plastry odstraszające komary. Można je przyklejać do wózka lub na ubranko dziecka.

Wszystkie produkty na komary, na meszki i do bezpiecznego usuwania kleszczy Mosbito dostępne są w sklepach internetowych producenta Kidy.pl i DrogeriaZdrowie.pl oraz w sprzedaży tradycyjnej w sieciach hipermarketów: Tesco, Real, Auchan, Carrefour oraz w drogeriach: Rossmann, Super Pharm, HeBe i w sklepach Go Sport.

***

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe Humana dla niemowląt i małych dzieci, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety, wyroby medyczne. Verco Sp.z o.o. jest także dystrybutorem preparatów okulistycznych firmy Ofta Sp.z o.o.

Kidy.pl to nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty dla niemowląt znanych i cenionych marek. W ofercie e-sklepu znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki , soczki, obiadki, deserki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także akcesoria związane z żywieniem niemowląt wielu znanych marek np. dr. Brown’s  czy Tommee Tippee takie jak butelki do karmienia, kubeczki, smoczki itp. Kidy.pl oferuje również produkty związane z pielęgnacją małych dzieci: kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji niemowląt oraz duży wybór bezpiecznych i rozwijających zabawek.

DrogeriaZdrowie.pl – jedna z platform sprzedażowych e-commerce firmy Verco, nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty związane ze zdrowiem, urodą, dobrym samopoczuciem i poprawą jakości życia, według motto firmy Wellness is our challenge.

Więcej informacji w serwisach: www.verco.com.pl www.humana.pl  www.kidy.pl  www.polkaintymnie.pl www.drogeriazdrowie.pl  www.cincoterra.pl  www.sutricon.pl  www.shou.com.pl  www.ofta.pl

 

< 242591" >

Źródło VERCO. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy