Zdrowie Ze świata firm

Polki chcą rodzić bez bólu

Zdaniem ginekologów 80% kobiet w ciąży chce skorzystać z rozwiązań, które ograniczą ból w trakcie porodu. Takich metod często szukają na własną rękę. W tym celu warto sprawdzić naturalne metody polecane przez zespół sklepu internetowego DrogeriaZdrowie.plKażda kobieta ma swój indywidualny próg bólowy, dlatego metoda łagodzenia bólu

Teaser

Zdaniem ginekologów 80% kobiet w ciąży chce skorzystać z rozwiązań, które ograniczą ból w trakcie porodu. Takich metod często szukają na własną rękę. W tym celu warto sprawdzić naturalne metody polecane przez zespół sklepu internetowego DrogeriaZdrowie.pl

Każda kobieta ma swój indywidualny próg bólowy, dlatego metoda łagodzenia bólu porodowego powinna być dobrana indywidualnie. Nie wszystkie rodzące chcą lub mogą skorzystać ze znieczulenia zewnątrzoponowego. Powody są różne, od obaw związanych z możliwymi skutkami ubocznymi, po przeciwwskazania medyczne lub problemy z dostępnością.

Poród z naturalnym znieczuleniem

Alternatywą do farmakologicznych środków są naturalne metody łagodzenia bólu porodowego dostępne za pośrednictwem sklepu oferującego produkty przydatne w ciąży, porodzie i połogu – DrogeriaZdrowie.pl.

Tłumienie bólu za pomocą elektrod TENS

Metoda ta polega na przezskórnej, elektrycznej stymulacji włókien unerwiających szyjkę macicy. Intensywność wysyłania impulsów przeciwbólowych może być kontrolowana przez rodzącą w zależności od częstotliwości skurczów. Do tłumienia bólu metodą TENS służą nowoczesne urządzenia Obi TENS oraz Elle TENS.

Skracanie drugiego etapu porodu

Zastosowanie żelu położniczego Natalis, skraca najbardziej bolesną, drugą fazę porodu, kiedy to dziecko przeciska się przez kanał rodny. Żel tworzy warstwę poślizgową, zmniejszając siły tarcia o ok. 1/3. Tym samym minimalizuje ból i ryzyko uszkodzenia krocza.

Masaż z zastosowaniem profesjonalnej aromaterapii

Warto także pamiętać o masażu z użyciem aromaterapii, który można zastosować przed porodem i w pierwszym jego etapie, dzięki Olejkowi do Porodu Essential Care, który ma relaksujące i uspokajające działanie.

Wszystkie wymienione wyżej metody są bezpieczne dla dziecka i rodzącej, nie wiążą się z żadnymi skutkami ubocznymi. Ich zastosowanie nie wymaga  obecności anestezjologa, gdyż można je aplikować z pomocą położnej lub osoby towarzyszącej w trakcie porodu.

Po akcesoria do przyjaznego porodu oraz pomocne w połogu zapraszamy na DrogeriaZdrowie.pl

A to już wiesz?  Czy kminek jest dobry dla niemowląt?

***

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe Humana dla niemowląt i małych dzieci, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety, wyroby medyczne. Verco Sp.z o.o. jest także dystrybutorem preparatów okulistycznych firmy Ofta Sp.z o.o.

DrogeriaZdrowie.pl – jedna z platform sprzedażowych e-commerce firmy Verco, nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty związane ze zdrowiem, urodą, dobrym samopoczuciem i poprawą jakości życia, według motto firmy Wellness is our challenge.

Więcej informacji w serwisach: www.verco.com.pl www.humana.pl  www.kidy.pl  www.polkaintymnie.pl www.drogeriazdrowie.pl  www.cincoterra.pl  www.sutricon.pl  www.shou.com.pl  www.ofta.pl

< 234994" >

Źródło VERCO. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy