Zdrowie Ze świata firm

Retixoft – w trosce o dobry wzrok w cukrzycy

Co czwarta osoba chorująca na cukrzycę ma problemy ze wzrokiem. Do najczęstszych uszkodzeń oka dochodzi z powodu retinopatii cukrzycowej.Diabetycy to pacjenci, którzy najczęściej tracą wzrok. Powodują to m.in. zmiany w obrębie

Co czwarta osoba chorująca na cukrzycę ma problemy ze wzrokiem. Do najczęstszych uszkodzeń oka dochodzi z powodu retinopatii cukrzycowej.

Diabetycy to pacjenci, którzy najczęściej tracą wzrok. Powodują to m.in. zmiany w obrębie siatkówki powodowane przez chorobę. Z badań naukowych ostatnich lat wynika, iż przeciwdziałać temu mogą  substancje hamujące powstawanie stresu oksydacyjnego. Według aktualnego stanowiska Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, kwas alfa liponowy oraz  syntetyczna witamina B1 korzystnie wpływają na  hamowanie patologicznych zmian zachodzących w komórkach nerwowych w przebiegu cukrzycy.

Retixoft zawiera kwas alfa-liponowy
W odpowiedzi na te rekomendacje firma Ofta wprowadziła na rynek Retixoft, nowoczesny suplement diety. Retixoft zawiera w składzie kwas alfa-liponowy –  znany jako silny antyoksydant, rutozyd i witaminę B1. Dystrybutorem Retixoftu jest firma Verco.

– „Retixoft polecany jest szczególnie osobom chorym na cukrzycę oraz pacjentom, którzy chcą wspomóc prawidłowe działanie narządu wzroku.” – mówi Maciej Osęka, Prezes OFTA Sp. z o.o.

*** 

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. Jej działania skierowane są do dzieci i ich rodziców oraz do kobiet w ciąży. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią – PregnaPLUS i Pregna 250 DHA, suplement diety skutecznie wspomagający prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych – Femisept URO oraz probiotyk nowej generacji – Trivagin. Nowością w ofercie są plastry na blizny SUTRICON.

Więcej informacji w serwisach: www.verco.com.pl www.humana.pl  www.kidy.pl  www.bezpiecznywozek.pl www.polkaintymnie.pl

 

A to już wiesz?  Pożegnaj niechciane owłosienie. Na zawsze.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy