Gwarancja bezpieczeństwa i spokoju dziecka

Bezprzewodowa niania PMR Brennenstuhl BRX5000 z funkcją VOX o szerokim zasięgu działania pozbawia wszelkiego niepokoju o maleństwo. Urządzenie umożliwia uzyskanie informacji o zachowaniu dziecka, dzięki monitorowaniu dźwięków w jego pokoju.

Po narodzinach, matka może praktycznie od pierwszych dni życia maleństwa prowadzić aktywny tryb życia. Ma gwarancję bezpieczeństwa, dzięki bezprzewodowej niani PMR Brennenstuhl BRX5000, dostępnej w ofercie sklepu internetowego www.multisort.pl

Maleńkie dziecko można ułożyć do snu w jednym pokoju i w tym czasie w odległej kuchni przyrządzać posiłek lub wyjść na taras czy balkon bez najmniejszego stresu, że coś złego się z nim stanie. Każdy ruch, najmniejszy dźwięk jest słyszalny. Grill w ogrodzie z przyjaciółmi również jest możliwy do zorganizowania. Bez obaw opuścisz pomieszczenie, gdzie przebywa twoje dziecko – zasięg elektronicznej niani ma co najmniej 2 km. Na otwartej przestrzeni nawet w odległości do 3 km będziemy słyszeć, co robi maleństwo.

Młoda mama nie musi rezygnować z aktywności zawodowej. Może spokojnie pracować w odległym gabinecie, mając przy sobie odbiornik. Każdy, nawet najcichszy śmiech, gaworzenie czy czkawka automatycznie uruchomi nadajnik w drugim pokoju. Technologia DECT zapewnia najwyższej jakości, krystalicznie czysty dźwięk, aby rodzic mógł zawsze usłyszeć swojego malucha.

Bezprzewodowa niania pozwala również w pełni kontrolować zachowanie nieco starszych dzieci, bawiących się czy odrabiających lekcje w osobnym pomieszczeniu. Zapanuje także nad emocjami związanymi ze złożeniem wizyty zaprzyjaźnionym maluchom z sąsiedztwa. A wszystko za pomocą funkcji PMR ( Private Mobile Radio), której można używać również do komunikowania się z innymi użytkownikami, którzy są na tym samym kanale częstotliwości (do wyboru 15 częstotliwości CTCSS).
Bezprzewodowa niania PMR Brennenstuhl BRX5000 jest do nabycia w sklepie intym Multisort. Wystarczy tylko odwiedzić stronę www.multisort.pl
Charakterystyka:
Zasięg działania: na otwartej przestrzeni do 3 km,
8 kanałów oraz 15 dodatkowych kodów pozwoli na bezpieczny odbiór bez zakłóceń,
Częstotliwość: 446 MHz
Automatyczny, o szerokim zasięgu działania monitoring,
Nadajnik automatycznie uruchamiany głosem,
Poziom czułości (VOX) mikrofonu może być ustawiany, regulowany wg potrzeb, natomiast wyłączany tonem
Nadajnik i odbiornik wyposażony w wyświetlacz LCD,
Zasilanie: sieciowe 230V, 50Hz lub akumulatorki (możliwość ładowania z sieci poprzez dołączony zasilacz),

http://www.pressoffice.pl/dziecko,t1113843356?more=1392812884

Authors

Related posts

Top