Zdrowie Ze świata firm

NOWOŚĆ- spray, który zamraża kleszcza natychmiast

Wróciłeś z lasu z kleszczem? Zamroź go natychmiast zanim ten wypuści chorobotwórcze płyny. Na rynku jest już  nowatorski produkt w spray'u do usuwania kleszczy ze skóry człowieka: Mosbito Tic-Off.Jego unikalne

Wróciłeś z lasu z kleszczem? Zamroź go natychmiast zanim ten wypuści chorobotwórcze płyny. Na rynku jest już  nowatorski produkt w spray’u do usuwania kleszczy ze skóry człowieka: Mosbito Tic-Off.

Jego unikalne działanie polega na tym, że spryskanie kleszcza powoduje jego natychmiastowe zamrożenie. Tuż przed zamrożeniem, kleszcz wycofuje swój narząd gębowy ze skóry i nie wpuszcza chorobotwórczych płynów do organizmu człowieka.

Usunięcia kleszcza dokonuje się poprzez umiejscowienie końcówki rurki dozującej bezpośrednio na kleszczu i spryskanie go preparatem.  Zwarta struktura zamrożonego kleszcza ułatwia jego usunięcie ze skóry. Specjalny aplikator precyzyjnie dozuje preparat tak, że spryskiwany jest jedynie kleszcz, z ominięciem skóry człowieka wokół niego.

Mosbito Tic-Off, jako jedyny dostępny w Polsce środek do nieinwazyjnego usuwania kleszczy jest polecany przez Stowarzyszenie Chorych na Boreliozę. Produkt jest chroniony patentem.

Produkt dostępny w hipermarketach, aptekach, drogeriach Rossmann, Super-Pharm oraz na www.drogeriazdrowie.pl i www.kidy.pl.

Więcej: Mosbito.pl

*** 

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. Jej działania skierowane są do dzieci i ich rodziców oraz do kobiet w ciąży. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią – PregnaPLUS i Pregna 250 DHA, suplement diety skutecznie wspomagający prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych – Femisept URO oraz probiotyk nowej generacji – Trivagin. W ofercie firmy znajduje się również gama produktów MOSBITO – przeciw komarom i kleszczom. Nowością w ofercie są plastry na blizny SUTRICON oraz linia produktów SHOU.

Więcej informacji w serwisach: www.verco.com.pl www.humana.pl  www.kidy.pl  www.polkaintymnie.pl www.shou.com.pl  www.drogeriazdrowie.pl   www.mosbito.pl

hastagi na stronie:

#www niemowlaczek pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy