Zdrowie Ze świata firm

Humana dla niejadków

Zarówno rodzice jaki i pediatrzy polecają mleka dla niemowląt i kaszki Humana jako sprawdzone i akceptowane przez dzieci – niejadki.Mleka Humana Premium dla niemowlaka – niejadkaDla maluchów cierpiących na brak apetytu eksperci Humana

Zarówno rodzice jaki i pediatrzy polecają mleka dla niemowląt i kaszki Humana jako sprawdzone i akceptowane przez dzieci – niejadki.

Mleka Humana Premium dla niemowlaka – niejadka

Dla maluchów cierpiących na brak apetytu eksperci Humana polecają gamę mlek Humana Premium. Odznaczają się one wyjątkowym smakiem, a zawarte w nich kwasy LC-PUFA (w mlekach początkowych) i prebiotyki (w mlekach następnych) są obecne również w mleku matki. Z kolei wysokowartościowe białko mleka jest dobrze przyswajalne i szczególnie lekkostrawne.

Pyszne mleka smakowe Humana dla starszaka

Dla starszych niemowląt i małych dzieci niejadków sprawdzają się mleka smakowe. Produkty te zawierają kleik ryżowy, więc ich konsystencja jest odpowiednio sycąca. Np. mleko następne Humana 3R Premium z bananami  dla dzieci od 10. miesiąca życia, ma pyszny, bananowo-waniliowy smak, bardzo lubiany przez dzieci. Dla urozmaicenia można sięgnąć po np. mleko następne Humana 3R Premium jabłkowa.

Dlaczego Humana smakuje niejadkom?

Ten europejski ekspert od żywienia niemowląt, opracował i opatentował wiele nowatorskich rozwiązań na problemy żywieniowe niemowląt. Szczególna waga przykładana jest do poziomu akceptacji smakowej produktów przez dzieci.

– „To nie chwyt marketingowy, a fakt poparty listami i telefonami od rodziców małych niejadków. Piszą oni, że po wielu nieudanych próbach podawania różnych mlek i kaszek, dziecko zaczynało akceptować i chętnie jeść mleka i kaszki Humana.” – mówi Monika Gąska, Group Brand Manager.

Cała gama produktów Humana dostępna jest w sprzedaży internetowej w sklepie dystrybutora Kidy.pl Sklep gwarantuje stały i szybko dostęp do produktów.

***

Grupa przedsiębiorstw Humana Milchunion, z obrotem ponad 2,9 mld € i ilością ponad 3,3 mld kg przetwarzanego rocznie mleka, należy do liderów firm przetwarzających ten surowiec. W Niemczech Humana Milchunion zajmuje pod tym względem drugie miejsce, natomiast w światowym rankingu mieści się w pierwszej dwudziestce. Produkty Humana Milchunion są dostępne w ponad 70 krajach świata.

Więcej informacji w serwisie
www.humana.pl

*** 

Kidy.pl to nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty dla niemowląt znanych i cenionych marek. W ofercie e-sklepu znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki , soczki, obiadki, deserki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także akcesoria związane z żywieniem niemowląt wielu znanych marek np. dr. Brown’s  czy Tommee Tippee takie jak butelki do karmienia, kubeczki, smoczki itp. Kidy.pl oferuje również produkty związane z pielęgnacją małych dzieci: kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji niemowląt.

Więcej informacji w serwisach: www.kidy.plwww.humana.pl  www.verco.com.pl

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy