Zdrowie Ze świata firm

Kwasy Omega 3 – naturalna ochrona przed szkodliwym cukrem

Nadmiar cukru w diecie obniża poziom inteligencji, sprawność mózgu oraz pamięć. Straty spowodowane przez cukier w układzie nerwowym człowieka, można zrekompensować w naturalny sposób - dostarczając kwasy omega 3.Gdy pojawią się problemy

Nadmiar cukru w diecie obniża poziom inteligencji, sprawność mózgu oraz pamięć. Straty spowodowane przez cukier w układzie nerwowym człowieka, można zrekompensować w naturalny sposób – dostarczając kwasy omega 3.

Gdy pojawią się problemy z pamięcią czy koncentracją nie powinno się ich zagryzać tabliczką czekolady. Nawet jeśli unikamy słodzenia kawy czy herbaty, pamiętajmy, że cukier znajduje się w wielu produktach. Najbardziej szkodzi ten ze słodzonych napojów.

Straty, jakie powoduje cukier w układzie nerwowym człowieka, zrekompensują kwasy omega 3.  Naukowcy dowiedli, że jeden gram przyjmowany codziennie, odbudowuje wszystkie straty spowodowane przez cukier w organizmie i układzie nerwowym. Usprawnia również działanie mózgu.

Omega 3 – dla kobiet w ciąży i seniorów

To ważna wiadomość nie tylko dla miłośników słodyczy, ale również osób 50+, które szczególnie powinny zapobiegać niedoborom omega 3. Ich występowanie ma wpływ na szybsze starzenie się mózgu i gorszą kondycję.

Omega 3 są ważne dla rozwoju komórek nerwowych, w tym mózgu i narządu wzroku w czasie życia płodowego oraz w pierwszym roku życia. – „Kwasy omega 3, w tym DHA, powinien być spożywany w odpowiednich ilościach przez kobiety w ciąży oraz mamy karmiące piersią. Polecam nowoczesny preparat Pregna250 DHA, który pozwala dostosować suplementację do nawyków żywieniowych.” – mówi Agata Chodakowska, Product Manager Verco.

DHA, (kwas dokozaheksaenowy) to  najlepiej przyswajalny kwas z grupy omega 3. Dla osób pracujących umysłowo odpowiedni jest preparat OmegaMax – w celu uzupełnienia w diecie niedoboru DHA.

Natomiast dla ochrony serca i prawidłowego poziomu cholesterolu wskazane jest przyjmowanie preparatu Cormega 1000 z kapsułką zawierającą aż 1 g oleju rybiego.

Firma Verco jest producentem wysokiej jakości suplementów diety z kwasami omega 3. Wszystkie dostępne są w aptekach i w sprzedaży internetowej na drogeriazdrowie.pl

*** 

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. Jej działania skierowane są do dzieci i ich rodziców oraz do kobiet w ciąży. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią – PregnaPLUS i Pregna 250 DHA, suplement diety skutecznie wspomagający prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych – Femisept URO oraz probiotyk nowej generacji – Trivagin. W ofercie firmy znajduje się również gama produktów MOSBITO – przeciw komarom i kleszczom. Nowością w ofercie są plastry na blizny SUTRICON oraz linia produktów SHOU. Firma Verco jest także dystrybutorem preparatów okulistycznych firmy Ofta Sp.z o.o.

Więcej informacji w serwisach: www.verco.com.pl www.humana.pl  www.kidy.pl  www.polkaintymnie.pl www.shou.com.pl  www.drogeriazdrowie.pl   www.mosbito.pl

A to już wiesz?  „Zagadki biblijne. Historie dla bystrych detektywów” Luise Holthausen.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy