Data publikacji: 2021-08-26
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Psi Patrol w CH Focus
Kategoria: Dziecko, LIFESTYLE
Psi Patrol w CH Focus
Psi Patrol rusza do akcji! Dołącz i Ty! W dniach 27-28 sierpnia CH Focus szykuje się na niezwykłą przygodę tropem sympatycznych, czworonożnych bohaterów! W bydgoskim centrum na małych łowców przygód i fanów serialu animowanego „Psi Patrol” czekają specjalne rozgrywki. Najmłodsi będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności, podejmując przygotowane przez bohaterską ekipę wyzwania, a także wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania będą bilety na premierę filmu „Psi Patrol” do kina Cinema City!
W najbliższy weekend bydgoskie centrum handlowe zaprasza najmłodszych do wspólnej zabawy z bohaterami Psiego Patrolu i do udziału w ekscytujących misjach ratunkowych. Dzielna brygada szczeniaków umili czas dzieciom podczas wspaniałych przygód, które czekają na nie w specjalnych strefach tematycznych, nawiązujących do losów sympatycznych czworonogów filmu „Psi Patrol”.
Przed uczestnikami bydgoskiej wystawy nie lada wyzwanie. Na stanowiskach policyjnym, Adventure Bay i Tańcz ze Skye na dzieci czekają do wykonania specjalne zadania. Podczas interaktywnej gry na stanowisku Na pomoc! poznają numery alarmowe w sytuacjach zagrożenia. Specjalnie dla maluchów w Balonowym Zoo animatorzy tworzyć będą najróżniejsze dmuchane postacie zwierząt. W zaaranżowanej strefie foto każdy będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Dodatkowo podczas wydarzenia dzieci będą miały okazję spotkać Chase’a oraz Marshalla i sfotografować się z nimi. Uczestnicy zabawy będą mogli wziąć udział w konkursach i wygrać bilety na premierę filmu „Psi Patrol” do kina Cinema City.
Ekipa Psiego Patrolu odwiedzi CH Focus w dniach 27 i 28 sierpnia, w godz. 12.00-18.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
– Zapraszamy najmłodszych bydgoszczan wraz z rodzicami na spotkanie z ulubionymi bohaterami serialu „Psi Patrol”. Przez dwa dni w naszym centrum handlowym czeka na nie wiele atrakcji i mnóstwo dobrej zabawy z elementami edukacyjnymi. Dzieci będą mogły wziąć udział w konkursach z wiedzy o przygodach ekranowych postaci oraz w zadaniach sprawnościowych. Z pewnością ucieszą je nagrody, które dla nich przygotowaliśmy. Dobry nastrój gwarantowany! – mówi Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.
Więcej informacji na temat wystawy znaleźć można na stronie https://focusbydgoszcz.pl/psi-patrol-rusza-do-akcji.
WIĘCEJ INFORMACJI
źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Hashtagi: #Dziecko #LIFESTYLE