Zdrowie Ze świata firm

Skuteczna ochrona przed komarami i kleszczami

Sezon na komary i kleszcze w pełni, więc przed wyjazdem za miasto na weekend, czy wyjściem do lasu, zajrzyj do sklepu drogeriazdrowie.pl po antykomarowe hity . Antykomarowe hity tego sezonu to opaski na komary w czerwono– białej wersji dla

Sezon na komary i kleszcze w pełni, więc przed wyjazdem za miasto na weekend, czy wyjściem do lasu, zajrzyj do sklepu drogeriazdrowie.pl po antykomarowe hity .

Antykomarowe hity tego sezonu to opaski na komary w czerwono– białej wersji dla kibiców oraz skarpetki przeciw komarom i kleszczom. Koniecznie też trzeba zainteresować się nowością – preparatem do usuwania kleszczy Mosbito Tic-Off.

Skarpetki, które odstraszają komary? Zwykle ta część garderoby ma odwrotne działanie – przez zapach przyciąga te owady cztery razy bardziej niż ludzkie ciało. Także częścią ciała, w którą komary gryzą nas najchętniej są właśnie stopy.

Aby temu przeciwdziałać, warto sprawdzić skarpetki Mosquito Stop. Połączenie apretury szwajcarskiej firmy Sanitized® z materiałem z przędzy bambusowej zapewnia pożądany efekt – eliminację bakterii i działanie antyzapachowe.  Tym samym skutecznie zlikwidowany jest zapach, który tak bardzo przyciąga komary i inne gryzące owady. Wersją sportowo-rekreacyjną są Skarpetki Outdoor Mosquito Stop – nowość na świecie.

W Drogerii Zdrowie znajdziemy też szeroki asortyment produktów marki Mosbito przeciw komarom:  tradycyjne płyny, plastry na komary i żel na ukąszenia. W serii dostępny jest unikalny środek w aerozolu do usuwania kleszczy Mosbito Tic-Off – jedyny polecany przez Stowarzyszenie Chorych na Boreliozę.

W dziale NA KOMARY I KLESZCZE w drogeriazdrowie.pl zamówisz także specjalną, czerwono – białą opaskę na komary Mosbito – świetny gadżet dla kibica. Opaska na komary nasączona jest lawendowym olejkiem, którego zapach odstrasza te owady.

Więcej informacji o Mosbito na: www.mosbito.pl. Sklep internetowy: www.drogeriazdrowie.pl

*** 

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. Jej działania skierowane są do dzieci i ich rodziców oraz do kobiet w ciąży. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią – PregnaPLUS i Pregna 250 DHA, suplement diety skutecznie wspomagający prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych – Femisept URO oraz probiotyk nowej generacji – Trivagin. W ofercie firmy znajduje się również gama produktów MOSBITO – przeciw komarom i kleszczom. Nowością w ofercie są plastry na blizny SUTRICON oraz linia produktów SHOU.

Więcej informacji w serwisach: www.verco.com.pl www.humana.pl  www.kidy.pl  www.bezpiecznywozek.pl www.polkaintymnie.pl www.shou.com.pl  www.drogeriazdrowie.pl   www.mosbito.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy