Zdrowie Ze świata firm

Jak pomóc niemowlęciu z kolką

100 dni – tyle może trwać kolka niemowlęca objawiająca się bolesnymi skurczami, wzdęciami i zaparciami. W złagodzeniu tych objawów pomoże Humana AntiColic – nowy produkt na kolki u niemowląt.

Eksperci od żywienia niemowląt z Humana opracowali wiele skutecznych preparatów na problemy żywieniowe niemowląt. To mieszanki mleczne i bezmleczne specjalnego przeznaczenia pomocne w dolegliwościach takich jak m.in. biegunki, ulewanie, alergie pokarmowe.

Najnowsze rozwiązanie dostępne w Polsce za pośrednictwem sklepu internetowego Kidy.pl to Humana AntiColic. To również specjalistyczna mieszanka do żywienia niemowląt. Ten sposób na kolkę jest skuteczny m.in. dzięki specjalnej strukturze lipidów, opracowanej i opatentowanej przez firmę Humana.

Kolka u niemowląt – przyczyny

Eksperci Humana wiedzą, że przyczyną problemów trawiennych u niemowląt są m.in. mydła wapniowe, powstające w jelitach. Mleka modyfikowane dla niemowląt zawierają tylko tłuszcze roślinne, natomiast tłuszcz mleka jest z nich całkowicie usunięty. Przy spożywaniu takich posiłków, z cząsteczek tłuszczu roślinnego w jelitach dziecka uwalnia się energetyczny składnik pokarmowy – kwas palmitynowy. Jego spora część łączy się ze spożytym wapniem i tworzy mydła wapniowe. Efekt to bolesne zapacia i formowanie się twardych stolców u niemowlęcia.

Jak działa Humana AntiColic

– „Powstawanie mydeł wapniowych jest znacznie zmniejszone przy stosowaniu specjalnej mieszanki Humana AntiColic. W produkcji zastosowano tłuszcze zwierzęce pochodzące z mleka. Nowa, oparta na tłuszczu mlecznym struktura lipidów prowadzi także do formowania się bardziej miękkich stolców i ogranicza zaparcia.” – mówi Monika Gąska, Group Brand Manager.

Skuteczny sposób na kolkę – Humana AntiColic do nabycia w sprzedaży internetowej w Kidy.pl.

*** 

Kidy.pl to nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty dla niemowląt znanych i cenionych marek. W ofercie e-sklepu znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki , soczki, obiadki, deserki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także akcesoria związane z żywieniem niemowląt wielu znanych marek np. dr. Brown’s  czy Tommee Tippee takie jak butelki do karmienia, kubeczki, smoczki itp. Kidy.pl oferuje również produkty związane z pielęgnacją małych dzieci: kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji niemowląt.

Więcej informacji w serwisach: www.kidy.pl www.humana.pl  www.verco.com.pl 

***

Grupa przedsiębiorstw Humana Milchunion, z obrotem ponad 2,9 mld € i ilością ponad 3,3 mld kg przetwarzanego rocznie mleka, należy do liderów firm przetwarzających ten surowiec. W Niemczech Humana Milchunion zajmuje pod tym względem drugie miejsce, natomiast w światowym rankingu mieści się w pierwszej dwudziestce. Produkty Humana Milchunion są dostępne w ponad 70 krajach świata.

Więcej informacji w serwisie
www.humana.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy