Zdrowie Ze świata firm

Krzyk mody w higienie intymnej

Medycyna prze do przodu również w dziedzinie higieny intymnej. Awangardowym podejściem do kobiecego ciała, adekwatnym do ciągłego postępu naukowego, są kubeczki menstruacyjne. To zdrowa, ekologiczna i ekonomiczna alternatywa dla tradycyjnych

Medycyna prze do przodu również w dziedzinie higieny intymnej. Awangardowym podejściem do kobiecego ciała, adekwatnym do ciągłego postępu naukowego, są kubeczki menstruacyjne. To zdrowa, ekologiczna i ekonomiczna alternatywa dla tradycyjnych środków higieny.

Do używania kubeczków menstruacyjnych, np. Lady Cup przekonuje się coraz więcej kobiet, chociaż w Polsce jest to jeszcze nowinka. Ich zalety doceniają panie, które nie lubią korzystać  z podpasek, a tampony są dla nich nie do zaakceptowania, gdyż zbyt podrażniają miejsca intymne.

Menstruacja bez tamponów i podpasek

Kubeczek menstruacyjny to produkt przełomowy, poprawiający komfort życia w czasie miesiączki, gdyż w 100% zastępuje podpaski higieniczne oraz tampony. Ma kształt kielicha i wykonany jest z elastycznego silikonu medycznego.

Korzystanie z kubeczka obniża ryzyko zarażenia się chorobami bakteryjnymi oraz powstania syndromu szoku toksycznego (TSS), który zagraża np. kobietom stosującym tampony. Dzięki silikonowi LadyCup są neutralne, utrzymują naturalną, prawidłową florę bakteryjną pochwy i nie prowadzą do wysuszenia błony śluzowej, co jest częste przy stosowaniu tradycyjnych środków higieny.

Kubeczki menstruacyjne Lady Cup w CincoTerra.pl

Dzięki optymalnemu kształtowi korzystanie z kubeczka menstruacyjnego jest wygodne i bezproblemowe. – „Kubeczki menstruacyjne są zdrowsze i bezpieczniejsze dla kobiet niż tradycyjne środki. Polecam kubeczki o nazwie Lady Cup wykonane z medycznego silikonu, który nie wywołuje reakcji alergicznych. Na gładkiej powierzchni Lady Cup nie pozostają bakterie, ponadto silikon nie wchłania żadnych cieczy, co oznacza, że nie dochodzi do zmian we florze bakteryjnej pochwy.” – mówi Rafał Lipski, Koordynator Projektu CincoTerra.pl – awangardowego wellness butiku. CincoTerra.pl oferuje szeroki wybór kubeczków menstruacyjnych w różnych rozmiarach, kolorach i atrakcyjnych opakowaniach.

Ważnym aspektem dla wielu kobiet jest fakt, iż kubeczki menstruacyjne są bardziej ekologiczne i ekonomiczne niż tradycyjne środki higieny. Można je używać wiele lat, a koszt zakupu zwraca się po kilku miesiącach.

A to już wiesz?  Produkty na intymne problemy – drogeriazdrowie.pl

Zapraszamy do awangardowej przestrzeni CincoTerra.pl

***

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe Humana dla niemowląt i małych dzieci, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety, wyroby medyczne. Verco Sp.z o.o. jest także dystrybutorem preparatów okulistycznych firmy Ofta Sp.z o.o.

Firma Verco posiada własne platformy sprzedażowe e-commerce www.kidy.pl – sklep internetowy oferujący najwyższej jakości produkty dla niemowląt znanych i cenionych marek , www.drogeriazdrowie.pl – nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty związane ze zdrowiem, urodą, dobrym samopoczuciem i poprawą jakości życia, według motto firmy Wellness is our challenge oraz www.cincoterra.pl  – nowa awangardowa przestrzeń wychodząca naprzeciw ekstrawaganckim stylom życia we współczesnych przestrzeniach miejskich.

Więcej informacji w serwisach: www.verco.com.pl www.humana.pl  www.kidy.pl  www.polkaintymnie.pl www.drogeriazdrowie.pl  www.cincoterra.pl  www.sutricon.pl  www.shou.com.pl  www.ofta.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy