Ze świata firm

Mucovagin żel – nowy produkt wiodącej marki ginekologicznej

Mucovagin żel to rozszerzenie marki Mucovagin, znanej z innowacyjnego składnika -  BASHYAL™ kwasu hialuronowego o specjalnej, drobnocząsteczkowej strukturze. Nowa forma pozwala na podwójne zastosowanie: dopochwowo oraz na zewnętrzne okolice intymne.Mucovagin pod postacią globulek dopochwowych zyskał uznanie za skuteczne działanie w leczeniu ran po porodzie, operacjach ginekologicznych oraz poprawę komfortu

Mucovagin żel to rozszerzenie marki Mucovagin, znanej z innowacyjnego składnika –  BASHYAL™ kwasu hialuronowego o specjalnej, drobnocząsteczkowej strukturze. Nowa forma pozwala na podwójne zastosowanie: dopochwowo oraz na zewnętrzne okolice intymne.

Mucovagin pod postacią globulek dopochwowych zyskał uznanie za skuteczne działanie w leczeniu ran po porodzie, operacjach ginekologicznych oraz poprawę komfortu intymnego przy suchości pochwy, która dotyka kobiety w każdym wieku.

Nowa forma produktu – Mucovagin żel jest odpowiedzią na rozszerzenie wskazań do stosowania kwasu hialuronowego BASHYAL™  w regeneracji pochwy.

Może być stosowany w tych samych wskazaniach co Mucovagin globulki, a dodatkowo jest polecany przez specjalistów po zabiegach i operacjach ginekologicznych zewnętrznych okolic intymnych jak: wagino plastyka, operacje i plastyka sromu, lifting pochwy, plastyka krocza.

Postać żelu może szczególnie odpowiadać kobietom po porodzie np. dla szybszego gojenia się rany po nacięciu krocza. Oprócz tego zastosowania, ma jeszcze wiele innych – ze względu na bezpieczny i hipoalergiczny skład (bez podrażniających konserwantów i zapachów) produkt jest skuteczną alternatywą dla popularnych lubrykantów aptecznych.

Kwas hialuronowy w żelu dla regeneracji pochwy

– „Rozszerzamy markę Mucovagin, aby pacjentki mogły wybrać produkt najlepiej dostosowany do swoich indywidualnych potrzeb. Skład Mucovagin żel, jego działanie i skuteczność jest identyczna jak globulek Mucovagin. Wierzę, że nowy produkt pomoże wielu kobietom odzyskać intymny komfort.” – mówi Agata Chodakowska, Group Brand Manager.

Co ważne dla pacjentek Mucovagin żel pozostaje w tej samej cenie co znane już globulki dopochwowe.

Mucovagin żel – w sterylnym opakowaniu: tuba 25 ml + 7 jednorazowych aplikatorów dostępny jest w aptekach oraz w sprzedaży internetowej: DrogeriaZdrowie.pl

 

Verco Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma działająca na rynku farmaceutycznym oraz FMCG.  Tworzy i wprowadza innowacyjne produkty z dziedziny ginekologii i okulistyki. Portfolio Verco zawiera sześć nowatorskich marek ginekologicznych, w tym trzy wiodące na polskim rynku: PregnaPLUS, Mucovagin oraz Trivagin. Główne obszary ginekologicznych produktów Verco to suplementacja kobiet w ciąży, infekcje intymne i pielęgnacja okolic intymnych, ginekologia operacyjna, leczenie blizn po cięciu cesarskim. Częścią Verco jest firma OFTA. To firma R&D specjalizująca się w okulistyce oraz Rynkowy Lider Innowacji 2012. OFTA posiada w swoim portfolio cztery wiodące marki okulistyczne na polskim rynku: Vitroft, Retrixoft, Dexoftyal i Demoxoft. Zgodnie ze strategią firmy Verco wszystkie produkty zostały opracowane według standardów Evidence Based Medicine i najnowszych rekomendacji Towarzystw Naukowych.


dostarczył infoWire.pl

Źródło VERCO. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy