Zdrowie Ze świata firm

Nowa odsłona Kidy.pl – przejrzyste menu i więcej produktów

Dzień niemowlęcia przebiega według czterech podstawowych czynności. Na ich wzór zostało skonstruowane nowe menu e – sklepu Kidy.pl. Rodzice szybko znajdą tu niezbędne produkty dla niemowląt i małych dzieci. Z morza

Dzień niemowlęcia przebiega według czterech podstawowych czynności. Na ich wzór zostało skonstruowane nowe menu e – sklepu Kidy.pl. Rodzice szybko znajdą tu niezbędne produkty dla niemowląt i małych dzieci.

Z morza akcesoriów dla niemowląt trudno jest wyłowić te naprawdę potrzebne i funkcjonalne. Z misją pomocy rodzicom wychodzi Kidy.pl.

Zespół Kidy.pl, w którego skład wchodzą młode mamy, codziennie przygląda się bacznie nowościom dostępnym w Polsce i za granicą i wybiera najciekawsze produkty. Oferowane akcesoria są także testowane i w rezultacie chętnie używane przez rodziców.

Produkty Humana – tylko w Kidy.pl

Tylko Kidy.pl gwarantuje stały i wygodny dostęp do gamy produktów Humana – eksperta od żywienia niemowląt. Humana oferuje rozwiązania na wiele typowych problemów żywieniowych wieku niemowlęcego, a także gamę kaszek, obiadków i deserków.

Dzięki nowemu, intuicyjnemu menu bardzo szybko można znaleźć potrzebny produkt. Podstawą struktury sklepu są czynności związane z opieką nad niemowlętami. To karmienie, pielęgnacja, aktywność i sen. Nie zapomniano również o mamie i tacie, którzy znajdą innowacyjne produkty pomocne w nowej roli.

Kidy.pl tworzony przez mamy

Wybór produktów oraz układ menu został opracowany w konsultacji z Baby Concierge Witaj Ludziku. – „Jako mamy doradzające przyszłym rodzicom często mamy do czynienia ze sklepami internetowymi. Zależy nam na tym, aby poruszanie się po wirtualnym sklepie było proste i przyjemne. Nowe menu Kidy.pl umożliwia dokonanie satysfakcjonujących i trafionych wyborów. Dzięki intuicyjnym i nieskomplikowanym kategoriom rodzice zyskują  czas, który mogą poświęcić na życie rodzinne.” – mówi Marta Jakobielska z Witaj Ludziku.

– „Będąc mamą wiem, że każde dziecko jest indywidualnością i rozwija się własnym rytmem. W Kidy.pl chcemy umożliwić jak najlepszy rozwój, aby dzieciństwo było kolorowe, spokojne i szczęśliwe. Dobierając asortyment szukamy produktów bezpiecznych i funkcjonalnych. Rozszerzyliśmy przedziały wiekowe dodawanego asortymentu, tak aby „rosnąć” razem z kidowymi niemowlętami, które w ciągu kliku lat istnienia Kidy.pl stały się niemal przedszkolakami.” – mówi Aneta Domka-Hołub, Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej.

Sprawdź: www.kidy.pl

*** 

Kidy.pl to nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty dla niemowląt znanych i cenionych marek. W ofercie e-sklepu znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki , soczki, obiadki, deserki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także akcesoria związane z żywieniem niemowląt wielu znanych marek np. dr. Brown’s  czy Tommee Tippee takie jak butelki do karmienia, kubeczki, smoczki itp. Kidy.pl oferuje również produkty związane z pielęgnacją małych dzieci: kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji niemowląt.

Więcej informacji w serwisach: www.kidy.pl www.humana.pl  www.verco.com.pl 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy